Політика
12 липня 2017
Луценко розповів що буде далі з депутатами яких дозволили притягнути до відповідальності
Також його відомство працює над двома відхиленим парламентом представленням.
news-image

Генеральний прокурор України Юрій Луценко хоче особисто вручити підозри фігурантам так званої "бурштинової справи" – Бориславу Розенблату та Максиму Полякову, а щодо парламентарів Андрія Лозового та Євгена Дейдея, то його відомство готує нові представлення на зняття депутатської недоторканності.

Про це він заявив під час спілкування з журналістами, інформує «Є!»,  з посиланням на 24tv.ua.

"Завтра, 13 липня, на 14:30 Розенблата та Полякова викликано до Генеральної прокуратури України, і я особисто вручу їм підозри. Так велить закон. Після цього у справу вступить керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, який буде продовжувати подальше слідство", – зауважив він.

Крім того, очільник ГПУ додав, що наразі триває робота над внесеним 11 липня поданням на депутата з фракції "Народний фронт" Дениса Дзензерського, яке зараз юридична служба Генпрокуратури оцінює з точки зору відповідності законодавству.

Також його відомство працює над двома відхиленим парламентом представленням, яке буде повторно внесено до Генпрокуратури.

"З великою ймовірністю можу сказати, якщо депутати не бачать несплати податків Лозовим то, очевидно, доведеться побачити незаконне збагачення, яке вже не передбачає можливості відбутися штрафом або виплатою відповідної суми", – підкреслив Луценко.

Водночас генпрокурор наголосив, що і щодо депутата Євгена Дейдея є підстави говорити про незаконне збагачення.

"За всіма відхиленими представленнями на народних депутатів будуть готуватися нові представлення", – наголосив головний прокурор України.
Читайте також: Один із керівників Укренерго виводив мільярди через підконтрольні компанії - Луценко
Читайте також: Луценко пообіцяв повторне подання на депутатів яких не позбавили недоторканності