Події
2 серпня 2017
Дізнатися про стан оформлення біометричного паспорта можна на сайті міграційної служби
В установі радять утриматися від планування закордонної подорожі, не маючи на руках діючого паспорта, оскільки через підвищений попит на документи можливі затримки у їх видачі.
news-image

Підвищений попит та різке збільшення кількості оформлюваних документів можуть спричиняти тимчасові затримки у видачі паспортів. Дізнатися про стан оформлення та друку документа можна за допомогою електронного сервісу «Перевірка стану оформлення паспорта» на офіційному веб-сайті ДМС (https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html). Про це повідомляє Державна міграційна служба України, передає «Є!»

Міграційна служба нагадує, що відповідно до чинного законодавства, паспорт громадянина України для виїзду за кордон можна оформити лише особисто і лише в одній з трьох установ: підрозділі міграційної служби, центрі надання адміністративних послуг або у сервісному центрі «Паспортний сервіс» державного підприємства  «Документ». За жодних обставин не варто користатися послугами будь-яких посередників, у тому числі задля оформлення документів поза чергою.

Окрім того, міграційна служба радить громадянам утриматися від планування закордонної подорожі (бронювання готелю, купівля квитків тощо) не маючи на руках діючого паспорта для виїзду за кордон, оскільки через суттєво підвищений попит на документи можливі затримки у їх видачі.

Читайте також: Кіно-Сад «Життєлюб»: завтра у Києві відкриється безкоштовний багатофункціональний хаб для пенсіонерів