Суспільство
3 серпня 2017
Вчені визначили, що алкоголь може вберегти людину від діабету
В дослідженні взяло участь 70 551 чоловіків і жінок.
news-image

У новому дослідженні вчені з Університету Південної Данії виявили, що помірне вживання вина може значно захистити від діабету, проте такі алкогольні напої як джин і горілка навпаки підвищували ризик захворювання серед жінок.

Інформує «Є!», з посиланням на 24tv.ua.

В дослідженні взяло участь 70 551 чоловіків і жінок, які розповіли про свої звички щодо алкоголю і перебували під наглядом протягом п'яти років. В ході нього з'ясувалося, що чоловіки, які пили 14 порцій алкоголю на тиждень, на 43% рідше хворіли на діабет, ніж ті, хто взагалі не п'є.

Що також цікаво, від одного до шести порцій пива в тиждень на 21% зменшували ризик діабету у чоловіків, але не мали ефекту для жінок. Як вже зазначалось, джин та інші напої не надали позитивного ефекту і щоденне вживання збільшило ризик діабету у жінок на 83%.

А от вино, а саме – сім і більше келихів вина на тиждень, що в чоловіків, що в жінок, знизили ризик розвитку діабету на 25-30% в порівнянні з вживанням менш одного келиха вина. Дослідники вважають, що так відбувається тому, що в ньому містяться хімічні сполуки, що поліпшують баланс цукру в крові.

Читайте також: У Греції затримали авіарейс через шлюбний період у черепах
Читайте також: Родина нового військового прокурора АТО має чималі статки (фото)
Читайте також: Уряд підвищить вартість горілки до 80 грн за півлітрову пляшку