Суспільство
12 вересня 2017
Британський актор, що зіграв Волан-де-Морта, став громадянином Сербії
Рішення про видачу громадянства підписала прем'єр-міністр країни.

Британський актор і режисер Рейф Файнс отримав громадянство Сербії. Про це повідомляє Balkan Insight, передає «Є!»
Рішення про видачу громадянства підписала прем'єр-міністр країни Ана Брнабіч.
Наразі кінематографіст знімає в Белграді фільм про радянського танцівника Рудольфа Нурієва. При роботі над стрічкою Файнс співпрацює з Симфонічним оркестром Белградської філармонії.
Це друга картина британця, зйомки якої проходять в Сербії. У 2010 році на екрани вийшов трилер «Коріолан» за трагедією Вільяма Шекспіра.
Рейф Файнс найбільш відомий за роллю Волан-де-Морта в серії картин про юного чарівника Гаррі Поттера. Він також знявся в таких проектах, як «Список Шиндлера», «Англійський пацієнт» і «Готель" Гранд Будапешт "».
Читайте також: | «Блокування виїзду потяга з Перемишля – небачена справа» - міністр інфраструктури Польщі |
Читайте також:
Завтра у київському метрополітені запустять потяг «Енеїда»
Київ
11 вересня 2017

Курс валют на 12 вересня
Економіка та бізнес
11 вересня 2017

Інші новини

У 2021 році кількість боргів українців зросла на третину
Україна
18 лютого 2022

Кабмін змінив карантинні правила для “жовтої” зони
Україна
24 листопада 2021

На Україну насувається аномальна спека
Україна
13 серпня 2021
Популярне
Популярне за добу