Суспільство
26 вересня 2017
Марина Порошенко вигадала оригінальне привітання для свого чоловіка (фото, відео)
Разом з дітьми та невісткою пані Марина записала екстрений випуск привітальної програми, у якій пафосно розказала про всі достоїнства свого чоловіка.
news-image

Перша леді Марина Порошенко вигадала "оригінальне" привітання для свого чоловіка, якому 26-го вересня виповнилося 52 роки.

Про це повідомляє «Є!» з посиланням на Таблоїд.

Разом з дітьми та невісткою пані Марина записала "екстрений випуск" привітальної програми, у якій пафосно розказала про всі достоїнства свого чоловіка.

А молодші діти Порошенка ще й свої таланти продемонструвати не забули.

"Він увійшов в історію як президент, який відчинив двері у Євросоюз… Він розпочав реформи, на які не наважувався жоден політик", - такими словами перша леді починає вітати чоловіка.
 

Вона також назвала Порошенка "ідеалом революції гідності", який "завжди був лідером, завжди на передовій та не боїться приймати виклики долі".

"Я щаслива, що ці риси успадкували наші діти", - запевнила пані Марина.
 
 
"Я люблю спорт, бо мене надихають твої досягнення. Я вивчав мови, бо ти показав, наскільки це важливо. Я старанно навчався, бо хочу бути таким успішним, як ти. Я з гордістю промовляю – I am Ukrainian", - сказав молодший син президента Михайло, який не так давно збурив мережу своєю російською кофтинкою.
 
 
 

Читайте також:Петро Порошенко сьогодні, 26 вересня, відзначає 52-річчя