Події
26 вересня 2017
Лідери бойовиків заробляють на війні величезні гроші, - Тарута
Всі оголошені перемир'я і режими припинення вогню є абсолютно неефективними.
news-image

Багато людей заробляють на війні величезні гроші, частково – і з української сторони. Але в основному – це лідери бойовиків, які і далі будуть провокувати бойові дії.

Про це в інтерв'ю сайту "24" заявив колишній голова Донецької обладміністрації, народний депутат Сергій Тарута, інформує «Є!», з посиланням на 24tv.ua.

За його словами, всі оголошені перемир'я і режими припинення вогню є абсолютно неефективними, оскільки продовження бойових дій – це вигідно.

Багато людей заробляють на війні величезні гроші, частково – і з нашого боку. Але в основному – це лідери бойовиків, які і далі будуть нас провокувати, бо для них кожен день війни – це величезний заробіток. Вони не дивляться у майбутнє, вони розуміють, що лідери вони тимчасові, зараз побудуть – потім поїдуть, якщо залишаться живі. Вони готують собі тил. Про Донбас ніхто не думає. Тому вони будуть продовжувати провокації і звинувачувати у всьому нас, – підкреслив він.
При цьому, за його словами, зараз на видобутку вугілля на Донбасі заробляють бойовики, при чому, заробляють дуже великі гроші, оскільки на всіх захоплених шахтах є колосальні залишки вугілля. "Всі невеликі підприємства грабують і ріжуть на металобрухт. Це бізнес бойовиків", – додав він.
Читайте також: На Приморському напрямку противник застосовував озброєння БМП, - штаб АТО
Читайте також: Держслужбовцям виділили 20 млн євро допомоги від ЄС