29 вересня 2017
Українські «Динамо» і «Зоря» обіграли своїх суперників у Лізі Європи
"Зоря" виграла в Більбао.

Українські футбольні клуби "Зоря" (Луганськ) і "Динамо" (Київ) здобули перемоги у своїх групах Ліги Європи в поєдинках на виїзді. Про це повідомляє сайт УЄФА, передає «Є!».

"Зоря" грала в іспанському Більбао проти місцевого клубу "Атлетик". Єдиний м'яч луганчани забили на 26-ій хвилині, відзначився Харатін.

"Динамо" в сербському Белграді провело напружений матч із "Партизаном". Після першого тайму "Динамо" програвало 0:2. Однак у другому таймі двічі Жуніор Мораєс (один раз із пенальті) та Буяльський зуміли врятувати поєдинок. Київська команда виграла з рахунком 3:2.

Після двох турів групового турніру Ліги Європи "Динамо" лідирує у своїй групі з 6 очками, а "Зоря" піднялася з останнього, четвертого місця на друге, маючи в активі три очки.

Наступний тур відбудеться 19 жовтня. "Зоря" прийматиме німецьку "Герту", а "Динамо" – "Янг Бойз" зі Швейцарії.