Політика
16 жовтня 2017
В Литві заявили про неможливість перегляду Угоди про асоціацію України з ЄС
Схожі питання повинні розглядатися у ході двостороннього діалогу, а Україна відкрита до такого діалогу.
news-image

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічус заявив, що перегляд Угоди про асоціацію України з Євросоюзом є нереальною справою.

Інформує «Є!», з посиланням на 24tv.ua.

Так Лінкявічус прокоментував заяву глави МЗС Угорщини Петера Сійярто про плани ініціювати перегляд Угоди про асоціацію України з ЄС.

"Гадаю, це нереально і цього не станеться, оскільки у нас щодо України і Угоди про асоціацію є консенсус", – сказав литовський міністр.

Лінкявічус також висловив переконання, що схожі питання повинні розглядатися у ході двостороннього діалогу, а Україна відкрита до такого діалогу.

"На мою думку, питання третіх країн не мають "вклинюватися" у загальноєвропейську позицію. Це повинно розглядатися у двосторонньому діалозі, і наскільки мені відомо, Україна йде на такий діалог, а також – на консультації із Венеційською комісією, що є дуже важливо. І якщо будуть якісь проблеми чи зауваження, – українці готові співпрацювати. Тому ці питання повинні йти своєю чергою. Їх не можна вносити до загального порядку денного Європейського союзу", – стверджує Лінкявічус.
Читайте також: Україна та Литва планують розробити 11 спільних наукових проектів в 2018-2019 роках
Читайте також: Президент Ірану відреагував на заяву Трампа стосовно ядерної угоди