Суспільство
22 жовтня 2017
ДТП у Харкові. Водій Touareg перебуває в лікарні і заявив, що готовий співпрацювати зі слідством
ДТП у Харкові сталася 18 жовтня.
news-image

Другий учасник ДТП у Харкові 18 жовтня, водій автомобіля Volkswagen Touareg 49-річний бізнесмен Геннадій Дронов зараз перебуває в лікарні. Про це виданню "Сьогодні" розповів адвокат Дронова Сергій Перепелиця, передає «Є!».

Мій підзахисний зараз перебуває на стаціонарному лікуванні у лікарні. Постійні головні болі, таблетки, крапельниці. Ми ні від кого не ховаємося, чекаємо результатів слідства, – повідомив адвокат.

Перепелиця розповів, що Дронов дав слідству первинні свідчення щодо аварії і готовий надалі співпрацювати після лікування.

Перед маневром Дронов переконався, що попереду автомобілів немає, і він фізично не встиг зреагувати на авто, яке вилетіло на такій швидкості на перехрестя, – продовжує Перепелиця.

Також адвокат заявив, що Дронов опинився на перехресті на зелений сигнал сфітлофора, а не на жовтий.

При під'їзді на перехрестя для водія Touareg перестало горіти зелене світло. Оскільки перехрестя важке, він вирішив зупинитися трохи далі уявної стоп-лінії. Коли побачив, що буде загорятися зелений сигнал світлофора, він трохи відпустив педаль. Зрозуміло, коробка передач автоматизована, транспортний засіб став легко котитися вперед. Але на перехресті він опинився чітко на зелений сигнал, – заявив Перепелиця.