Події
25 жовтня 2017
Суддя з Одещині відправилася до в'язниці за хабарництво
Хабарниця отримала сім років позбавлення волі.
news-image

За матеріалами СБУ Ульянівський суд Кіровоградської області збільшив вирок першої інстанції та засудив до семи років позбавлення волі за хабарництво суддю Савранського суду Одеської області, а секретаря того ж суду ‒ до п’яти років, передає «Є!» із посиланням на прес-службу СБУ.
Як повідомляє прес-служба, співробітники СБУ спільно з Генпрокуратурою затримали суддю та судового секретаря у 2013 році під час отримання хабара. Правоохоронці встановили, що суддя вимагала п’ять тисяч доларів США від дружини обвинуваченого у справі щодо незаконного обігу наркотиків за винесення вироку без позбавлення волі. Секретар виступала у ролі посередника.
Рішенням суду обох зловмисниць визнано винними за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України.
Судді призначено покарання у вигляді семи років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані зі здійсненням правосуддя терміном на три роки та з конфіскацією всього належного їй майна в дохід держави. Судовий секретар засуджена до п'яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади на держслужбі терміном на один рік, також з конфіскацією майна.
Справа розглядалася повторно, оскільки вирок першої інстанції був скасований Апеляційним судом.
Наразі вирок набрав законної сили.

Читайте також: У Дніпрі два підполковники поліції вимагали півмільйона гривень від підприємця