Події
26 жовтня 2017
Не плаче, дивиться телевізор: у СІЗО розповіли про поведінку винуватиці жахливої ​​ДТП у Харкові
Від можливості працювати Зайцева відмовилася. У камері вона дивиться телевізор і вивчає матеріали своєї справи.
news-image

Олена Зайцева - винуватиця страшної ДТП у Харкові, в результаті якої загинули шість осіб, вже пройшла психологічну адаптацію у СІЗО. Про це передає "Комсомольская правда в Україні", інформує «Є!»

"У той же вечір вона спілкувалася з психологом. Адаптація у Зайцевої вже пройшла, більше не плаче", - розповів заступник начальника Харківського СІЗО із соціально-виховної та психологічної роботи Дмитро Холод.

Зазначимо, що Зайцева знаходиться у камері ще з дев'ятьма жінками. Сусідки по камері Зайцевої, як і вона, ще жодного разу не були засуджені, вирок щодо їх ще не вступив у силу, кажуть співробітники СІЗО. Всі вони сидять за тяжкі та особливо тяжкі злочини: грабежі, нанесення тяжких умисних. При цьому Зайцева в камері наймолодша.

Поводиться дівчина спокійно, конфліктних ситуацій у камері не виникало. Претензій ні у самої Зайцевої до утримання, ні у пенітенціарщиків до її поведінки немає. Ніяких привілеїв у неї немає.

Крім того, Олена може отримувати з дому їжу, яка не вимагає термічної обробки і користуватися косметикою, яка не містить спирту. У в'язнів є можливість також записатися у бібліотеку, але дівчина цією можливістю поки не скористалася.

"Від можливості працювати Зайцева відмовилася. У камері вона дивиться телевізор і вивчає матеріали своєї справи", - говорять у СІЗО.

Читайте також:Перед кривавою ДТП у Харкові Зайцева провела дві години в елітному ресторані (документ)

Читайте також:ДТП у Харкові: у лікарні померла постраждала дівчина