Події
26 жовтня 2017
Поліцейський розповів про свідчення Зайцевої у перші хвилини після ДТП у Харкові
Співробітнику патрульної поліція Харкова, дівчина зізналась, що думала – встигне проскочити
news-image

Поліцейський, який одним з перших прибув на місце жахливої ДТП у Харкові, розповів, що говорила 20-річна Олена Зайцева після події.

За словами співробітника патрульної поліція Харкова, дівчина зізналась, що думала – встигне проскочити, повідомляє місцеве видання 057.ua, пише «Є!».

"Ми були на зміні і почули у рацію крики, що всім екіпажам необхідно летіти на Сумську. Приїхали одними з перших, одночасно зі швидкою допомогою. До мене підбігла Олена Зайцева, але я ще не розумів, що вона водій, тому попросив її відійти і почав захищати місце ДТП стрічкою", – розповів поліцейський.

За словами партульного, коли він повернувся до дівчини, вона сказала, що була за кермом Lexus та віддала правоохоронцю водійське посвідчення і документи на авто.

Як тільки я до неї підійшов, вона сказала мені: "я бачила ситуацію і думала, що встигну проскочити перехрестя. Я бачила боковим зором Volkswagen". Вже потім її адвокат заборонила їй спілкуватися з усіма, – додав він.

Працівники іншого екіпажу додали, що Олена Зайцева зізналась, що випила келих вина і таблетку препарату "Пенталгін", який приймає вже 10 років.

"Нарколог сказав їй, що цей препарат строго не можна приймати, якщо ти водиш машину", – додав поліцейський.

Читайте також:ДТП у Харкові: у лікарні померла постраждала дівчина