Події
31 жовтня 2017
Мати Зайцевої вперше записала відеозвернення до сімей убитих (відео)
Мати Зайцевої на тлі лісу намагається вибачиться перед сім’ями загиблих і постраждалих в результаті жахливої ​​ДТП на вулиці Сумській в Харкові.
news-image

Мати Олени Зайцевої, харківської мажорки, яка стала винуватицею смерті 6 чоловік у страшній ДТП, записала звернення до сімей загиблих, пише «Є!» з посиланням на politeka.net.

На відео, мати Зайцевої на тлі лісу намагається вибачиться перед сім’ями загиблих і постраждалих в результаті жахливої ​​ДТП на вулиці Сумській в Харкові.

“Для нас це жахлива трагедія, скорбота і жах. Ми ще раз просимо у сімей загиблих та потерпілих у цій страшній аварії вибачення”, – заявила Тетяна Зайцева.

Також вона сказала, що вони готові надавати фінансову допомогу, однак у них немає інформації по людям, що постраждали у ДТП.

Відзначимо, що сестра 30-річної Жанни Власенко, вагітної постраждалої у ДТП, яка на даний момент знаходиться в штучній комі, прокоментувала звернення матері Зайцевої.

Вона стверджує, що знайти інформацію по постраждалих в соцмережах і ЗМІ на сьогоднішній день вкрай непросто.

Відзначимо, що відразу після страшної аварії мати Зайцевої відмовлялася від коментарів і не вибачалася за злочин дочки. Однак через майже два тижні вона отямилася і спробувала загладити провину Олени.

 

Читайте також:Що мені за цю компенсацію туфельки купити?" Батько сестер, які потрапили в харківську ДТП, відмовився від допомоги Зайцевих