Події
28 листопада 2017
Конфлікт на Донбасі став поштовхом для росту злочинності в Україні, - Аваков
Міністр заявив, що окремої уваги потребують військові, які повернулися з зони бойових дій. За його словами, наразі на війні вже було 500-600 тисяч осіб.
news-image

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що конфлікт на Донбасі став поштовхом для росту злочинності в Україні. Про це він сказав у ході Національного експертного форуму "Україна: у прагненні до рівноваги", повідомляє прес-служба МВС, пише «Є!» з посиланням на РБК.

Так, за словами Авакова, відкритий конфлікт на Донбасі став поштовхом для росту злочинності.

"Наразі ми маємо низку невирішених питань і проблем. Перше - це переміщені особи, які залишили свої домівки на окупованій території. Офіційно таких осіб близько 1,5 мільйона. Ми переконані, що їх близько 2 мільйонів. Звісно, що вони самі дестабілізовані, і це передається на всю соціальну інфраструктуру", - зазначив Аваков.

Крім того, міністр заявив, що окремої уваги потребують військові, які повернулися з зони бойових дій. За його словами, наразі на війні вже було 500-600 тисяч осіб. 

"Кожного дня в країні, в мирному житті зривається три-чотири гранати. Ми маємо приділяти увагу і реабілітації бійців", - додав він.

Нагадаємо, раніше Аваков заявляв про загрозу "внутрішньої атаки" на Україну з боку РФ.

Читайте також:Волкер розповів про найімовірніший сценарій для Донбасу

Читайте також:Волонтер поставив під загрозу безпеку та життя українських військовослужбовців на території зони АТО