11 грудня 2017
Як «Зоря» розгромила «Шахтар»: відео голів
Матч завершився з рахунком 2:1.
news-image

Луганська "Зоря" обіграла донецький "Шахтар" у центральному матчі 19-го туру УПЛ. Поєдинок завершився з рахунком 2:1 на користь луганчан, а "гірники" догравали зустріч увісьмох, пише Xsport, передає «Є!»

З перших хвилин команди взяли неспішний темп і не форсували події на полі, проте "Шахтар" все ж мав невелику перевагу, з якого, втім, нічого витягти в стартові 45 хвилин не зумів.

А ось у дебюті другої половини матчу, "гірникам" вдалося забити. Бернард класно навісив на Івана Петряка і той з вигідної позиції "розстріляв" ворота колишньої команди.

Здавалося, що все йде до мінімальної перемоги підопічних Фонсеки, однак після 79 хвилини поєдинку суддя матчу вилучив трьох гравців донецького клубу. Цим і скористалися футболісти "Зорі", які в доданий до матчу час забили двічі і вирвали перемогу.

Спочатку з пенальті відзначився Сілас, а потім автоголом відзначився Богдан Бутко.