Події
27 грудня 2017
На початку наступного року будуть спецконфісковані ще 5 млрд грн Януковича і його оточення
З 22 млрд грн спецконфіскованних раніше коштів, які були розподілені в червні, станом на 1 грудня було освоєно лише 5 млрд.
news-image

Генеральний прокурор України Юрій Луценко анонсує спецконфіскацію на початку 2018 року ще 5 млрд грн екс-президента України Віктора Януковича і його оточення. Про це повідомляє «Є!» з посиланням на Інтерфакс Україна.

"У нас є план спецконфіскувати ще 5 млрд грн. Тому на початку наступного року ми проведемо цю спецконфіскацію, і сподіваюся, що цього разу уряд буде більш організованим, а ми їм допоможемо початком низки кримінальних проваджень за недбалість щодо тих, хто взяв кошти і не зміг донести їх до людей", - сказав він під час інтерв'ю українським телеканалам, показаному у вівторок ввечері.

 

Ю.Луценко зазначив, що з 22 млрд грн спецконфіскованних раніше коштів, які були розподілені в червні, станом на 1 грудня було освоєно лише 5 млрд. 

"Це означає, юридичною мовою, недбалість чиновників, які беруться за кошти і не можуть їх освоїти. Мене це просто бісить", - підкреслив він.

Генпрокурор має намір вимагати, щоб в наступному році всі вкрадені "організованим злочинним угрупованням Януковича" кошти дійшли до українських громадян.