Події
5 січня 2018
Поліція відтворила хід подій під час вбивства Ноздровської: що відбулось у фатальний день
У поліції вважають, що Ірина доїхала від метро додому, де її могли чекати, або ж вона їхала разом із вбивцею.
news-image

Правоохоронцям вдалося частково відновити хід подій у день вбивства правозахисниці Ірини Ноздровської. Крім того, на місці злочину поліція зробила кілька важливих знахідок, які можуть допомогти розкрити справу.

Про це розповів перший заступник голови Національної поліції України – В'ячеслав Аброськін в інтерв'ю виданню "Обозреватель", пише «Є!» з посиланням на 24 канал.

Він розповів, що поліція повністю відтворила шлях Ірини Ноздровської перед вбивством від місця її роботи в Києві та до місця виявлення тіла.

"Вона вийшла на метро "Героїв Дніпра", сіла, найімовірніше, в маршрутне таксі і доїхала практично до свого будинку. Використовуючи наші технічні можливості, ми відстежили її пересування. Встановили час, який це зайняло. І тепер розуміємо, коли приблизно настала смерть... Можу сказати, що ввечері 29 грудня", – розповів Аброськін.

Він також розповів, що близько 17:00 Ірина розмовляла з матір'ю, через кілька хвилин було зафіксовано ще одне з'єднання – тоді Ірина сказала, що не може говорити.

"Це була її остання розмова з рідними. Ми зафіксували роботу мобільного телефону Ноздровської майже до 19:00 29 грудня. Тобто він був увімкнений", – зазначив він.

У поліції вважають, що Ірина доїхала від метро додому, де її могли чекати, або ж вона їхала разом із вбивцею.

Аброськін підтвердив, що жінка була роздягнена. Можливо, таким чином злочинець хотів позбутись доказів, або ж хотів вступити з Іриною в статевий зв'язок. Одяг Ноздровської ще не виявили.

За його словами, стверджувати, що вбивство сталося саме біля річки – поки не можна.

Читайте також:Вбивство Ноздровської це виклик для держави і тест для суспільства, - глава МЗС України