Події
15 січня 2018
Велика кількість кібершахраїв працює з «зони» – голова Кіберполіції
За словами голови Кіберполіції, поки не буде поборена корупційна складова в цих установах, злочини там будуть чинитися й далі.
news-image

Більшість кіберзлочинців вчиняють злочини, перебуваючи в місцях позбавлення волі.  Про це в інтерв’ю ЕП розповів голова Кіберполіції Сергій Демедюк, передає «Є!»

"Це наше міжвідомче питання (Національної поліції і Державної кримінально-виконавчої служби. — ред.). Ми цим дуже занепокоєні. Ця проблема існує на рівні пенітенціарної служби. Через неї ця служба зазнала реформ. Сподіваємося, зміни дійсно будуть. Ми бачимо, що деякі пенетенціарні установи починають з нами співпрацювати", - розповів Демедюк.

За словами голови Кіберполіції, поки не буде поборена корупційна складова в цих установах, злочини там будуть чинитися й далі.

"Група шахраїв, яку ми затримували останньою, мала за добу понад мільйон гривень обороту. Якщо віддавати якусь частку державним службовцям, які за це відповідають, то це для них легкі гроші", - зазначив він.

За словами Демедюка, злочинці побудували на цьому цілу імперію шахрайства.

"У них навіть є свої "злодії в законі", які відповідають за цю лінію, які організовують ці схеми. Ми відстежуємо ці схеми спільно з карним розшуком і в 2018 році будемо проводити цільові тотальні операції щодо їхнього викоренення", - додав Демедюк.
Читайте також: СБУ заблокувала шпигунську програму для прихованого зняття інформації з мобільних пристроїв