Суспільство
17 січня 2018
Для родини засудженого у Криму Балуха активісти збирають допомогу
На заклик у Facebook про збір грошей у лічені години відгукнулися люди на півострові й материковій частині України.
news-image

Активісти в анексованому Криму збирають гроші для допомоги родині засудженого українського активіста Володимира Балуха. Про це пише «Є!» з посиланням на Громадське.

На заклик у Facebook про збір грошей у лічені години відгукнулися люди на півострові й материковій частині України, розповіла Крим.Реалії ініціаторка збору коштів Олена Антонова.

«Ми були у Володі вдома минулими вихідними, ми бачили, як живе ця сім'я, ми зрозуміли, що допомога дуже потрібна. Частина грошей ми хочемо направити на сплату штрафу, решту – передати мамі. У будинку пічне опалення, можливо, знадобляться дрова, адже жінка залишається одна. Сім'я гроші не просила, це тільки наша ініціатива, в нас ніколи не було такого, щоб хтось опинився без допомоги, завжди була підтримка», – сказала активістка.

Учора, 16 січня, в анексованому Криму засудили Володимира Балуха до 3 років 7 місяців колонії-поселення та штрафу 10 тисяч рублів.

Нагадаємо, це вже другий «судовий процес» над Володимиром Балухом. У серпні 2017 року в анексованому Криму Балуха засудили до 3,5 років ув’язнення. Його звинуватили у «зберіганні боєприпасів».

На початку жовтня суд скасував вирок українцеві та призначив новий розгляд справи. 1 грудня суд відправив активіста Балуха із СІЗО під домашній арешт. У середині грудня 2017 Балуху відмовили в медичному обстежені.

Читайте також:МЗС вимагає звільнити засудженого в окупованому Криму Володимира Балуха