Події
18 січня 2018
Нацрада оголосила попередження телеканалу 112
Під час позапланової перевірки на підставі моніторингу від 25.11.2017 р. встановлено порушення, яке полягає в тому, що інформація про День пам'яті була відсутня впродовж 8 годин від початку доби.
news-image
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила попередження телеканалу "112 Україна" (ТОВ "ТРК "112-ТВ") через порушення правил ведення мовлення в День пам’яті жертв Голодомору 25 листопада.

Таке рішення було прийнято під час засідання Нацради 18 січня, повідомляє кореспондент Укрінформу, інформує «Є!».

Як зазначалося, під час позапланової перевірки на підставі моніторингу від 25.11.2017 р. встановлено порушення, яке полягає в тому, що інформація про День пам'яті була відсутня впродовж 8 годин від початку доби.

Тож ліцензіатом не дотримано вимоги абзацу 2 пункту 4 Правил ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам'яті (У день пам'яті телерадіоорганізації зобов'язані внести до телерадіопередач та сітки мовлення такі зміни: поширювати мінімум раз на дві години в ефірному часі інформацію про день пам'яті).

Через це телеканалу було оголошено попередження і вказано на неприпустимість порушень чинного законодавства у подальшому.

Читайте також:Нацрада оштрафувала чотири телеканали за мовчання