новини

Порошенко та Волкер обговорили розміщення миротворчої місії ООН на Донбасі

Порошенко й Волкер відзначили звільнення українських заручників наприкінці минулого року та важливість завершення цього процесу.

Президент України Петро Порошенко обговорив зі спеціальним посланником президента США по Україні Куртом Волкером розміщення миротворчої місії ООН на Донбасі. Про це йшлося під час зустрічі ввечері у вівторок, 23 січня, повідомляє прес-служба глави держави.

Інформує «Є!», з посиланням на tyzhden.ua.

«Було висловлене серйозне занепокоєння у зв’язку з відсутністю прогресу у виконанні Росією безпекових положень Мінських домовленостей. Абсолютними пріоритетами є консолідація режиму сталого та всеохоплюючого припинення вогню і виведення з України російських окупаційних військ. Наголошувалося, що Москва має нарешті продемонструвати політичну волю до мирного врегулювання та погодитись на розміщення миротворчої місії ООН на окупованому Донбасі, включно з неконтрольованою ділянкою українсько-російського державного кордону», - йдеться у повідомленні.

 Також повідомляється, що Порошенко й Волкер відзначили звільнення українських заручників наприкінці минулого року та важливість завершення цього процесу.

«Було привернуто увагу до ухвалення закону України про реінтеграцію окупованих територій як елементу спільної стратегії з відновлення суверенітету і територіальної цілісності України. Сторони наголосили на пріоритетності мирного, політико-дипломатичного шляху врегулювання ситуації на Донбасі», - підсумували в прес-службі.
Читайте також: Військові керівники НАТО та Росії зустрінуться вперше після анексії Криму - ЗМІ

24 січня 2018, 02:57

 

Loading...

До теми

Авторизація