Події
1 лютого 2018
МЗС РФ попередило росіян про полювання за ними по всьому світу
У дипломатичному відомстві стверджують, що американські спецслужби "полюють" за росіянами.
news-image

Американські спецслужби продовжують полювати за росіянами по всьому світу. Про це йдеться в повідомленні МЗС Росії, передає «Є!» із посиланням на Європейську правду.

"Незважаючи на наші заклики налагодити співпрацю між компетентними органами Росії і США на основі двостороннього Договору про взаємну правову допомогу у кримінальних справах від 1999 року, американські спецслужби продовжують фактичне "полювання" за росіянами по всьому світу" - йдеться у повідомленні.
"Кількість таких випадків вже досягло чотирьох десятків. За один тільки 2017 рік за запитами з Вашингтона за кордоном заарештовано понад десять російських громадян" - нагадали в МЗС РФ.

У відомстві навели відносно  нещодавні приклади затримання росіян в Іспанії, Латвії,  Канаді, Греції.

У МЗС РФ попередили, що після екстрадиції в США росіяни нібито стикаються з упередженим ставленням з боку американського правосуддя.

"З урахуванням викладених обставин настійно рекомендуємо російським громадянам при плануванні поїздок за кордон ретельно зважувати всі ризики, особливо якщо є підстави припускати наявність претензій з боку американських правоохоронних органів", - додали в міністерстві.

 

Читайте також: Суд не визнав полоненого Агєєва російським військовим