новини

Я би хотіла, щоб він був зовсім простою людиною, – мама Кузьми Скрябіна

Життя артиста обірвалося 2 лютого 2015 року, Кузьма загинув у автокатастрофі біля села Лозуватка Криворізького району Дніпропетровської області.

2 лютого Україна вкотре згадує відомого українського виконавця, лідера гурту «Скрябін» Андрія Кузьменка, інформує «Є!» з посиланням на портал Дивись

Згідно з офіційною версією МВС, життя артиста обірвалося 2 лютого 2015 року близько 8:20. Тоді Кузьма загинув у автокатастрофі біля села Лозуватка Криворізького району Дніпропетровської області, де його позашляховик зіткнувся з молоковозом ГАЗ-53.

Щоправда в Інтернеті українці висловлювали чимало версій щодо того, що це була не випадкова аварія, а замовне вбивство. Адже Кузьма відомий ще і тим, що не боявся критикувати владу і говорити правду вголос про українські реалії. Їм навіть присвячував пісні.

«Ви розумієте, це закономірний процес, коли лідера немає у групі. Хто би там не був – лідер не змінився. Так було у світі скрізь – групи міняли свої назви, групи міняли направлення. І тоді група чи залишалася, чи розпадалася. Наша не розпалася, але особливого розквіту немає. Тому що не робляться нові композиції, вони просто грають ту програму, яку вони грали. Нове вони зробили «Вогонь і вода». Для них дуже цікаве аранжування зробив аранжувальник Святослава Вакарчука. До речі, він сказав, що це було зроблено в подарунок Кузьмі. Зроблено красиво. У гурті зараз фактично, так як колись вже казали, з самого початку, що мають бути два солісти. Це Андрійко підказав. До нього така прийшла думка – два солісти. І зараз воно так і виходить», – розповідає Ольга Кузьменко.

 

Відколи почалася війна – це було все приховано від мене. Дзвонить мені: «Я вислав дві машини мамцю». Хіба моментами я бачила, що він абсолютно змінився. Тобто тієї усмішки, що заходив і «Добрий день» і все навколо світилося – вже не було. Людина змінилася зовсім. Він настільки перейнявся тою бідою, тою війною, тим усім. Я чекала момент, коли він сяде на ту машину і я більше не побачу», – каже мама Кузьми.

Дочка Кузьми зараз на 4 курсі медичного університету. Вона не співає. Вона і не хотіла ніколи пробувати себе. Вона така зовсім інша дівчинка. Вона з гумором, як тато її. Вона ніби така спокійна, якби мало говорить. 

У маленькому готелі живемо, п’ємо водичку і проводимо тижні два-три. Вона дуже багато смішного бачить навколо. Вона часом мене може так насмішити, чисто як Андрій. У тому відношенні так, вона подібна на нього. Вона може знайти смішне там, де ніби й не бачиш нічого. Баба і Оля вона збирала до купи. То в неї Боля я весь час», – додає Ольга Кузьменко.
«Я би хотіла, щоб він був зовсім простою людиною. Зовсім простою людиною. Добрим лікарем, я ж його туди і направляла. Оскільки все це було не так просто було тоді. Була корупція неймовірна у вищих навчальних закладах медичних. Ми починали у Львові – не пройшли, ми поїхали в Карелію. Ну та музика переросла в щось таке необхідне в ньому. В його творчості дуже важливий період ранній. Коли він займався самоосвітою так, що воно закрило все йому. У нього ж енергії було, як в тому живому сріблі. Це ж мій Андрій. Він ніколи не міг посидіти на місці. Він кудись біг, щось робив. А як заходив у студію – то вже була там така робота. Я би хотіла, щоб він був звичайною людиною. Щоб я мала сьогодні сина», – зізнається Ольга Михайлівна.

Читайте також:Чи буде у Києві сквер імені Скрябіна? - киян запрошують долучитись до обговорення

Читайте також:Наталя Могилевська присвятила танець Кузьмі Скрябіну і попросила пробачення (відео)

2 лютого 2018, 11:02

 

Loading...

До теми

Авторизація