Події
3 лютого 2018
Збірна України виграла у Румунії в стартовому матчі Євро з футзалу
Матч завершився з рахунком 3:2.

У Любляні завершився чемпіонат Європи з міні-футболу, в якому збірна України обіграла команду Румунії з рахунком 3:2, повідомляє офицальный сайт змагань.

Інформує «Є!», з посиланням на УНІАН.

Матч завершився з рахунком 3:2. Українці програвали з рахунком 0:2, але зуміли зрівняти рахунок і забити переможний гол в кінцівці гри, на останній хвилині. Румуни набагато краще почали матч. Наслідком цього стало те,що Савіо Валадарес на 5-й хвилині відкрив рахунок, а Флорін Гнат на 11-й збільшив перевагу - 0:2. Втім, на 20-й хвилині Тарас Королишин звів перевагу збірної Румунії до мінімуму - 1:2. Доля матчу була вирішена у другому таймі. На 28-й хвилині Олександр Педяш зрівняв рахунок, а на 40-й, за 19.5 секунди до кінця зустрічі, Петро Шотурма забив переможний гол - 3:2. Таким чином, збірна України вийшла у півфінал турніру, а 1-2 місце оскаржить в очному матчі з командою Португалії, який відбудеться 4 лютого.