Суспільство
6 лютого 2015
В Україні почалося тестування кандидатів на керівні посади в органи юстиції
Тестування буде передбачати аналіз лідерських якостей, лояльності і професійних якостей.
news-image

Міністерство юстиції України розпочало процес добровільного тестування кандидатів на керівні посади в органи юстиції. Про це на брифінгу заявив міністр юстиції Павло Петренко, передає Є! Єдність.інфо з посиланням на РБК-Україна.

"З сьогоднішнього дня починається великий проект Міністерства юстиції спільно з Ernst & Young, Human Capital, пов'язаний з оновленням структури і персонального складу Міністерства юстиції, його керівних кадрів... Сьогодні починається добровільне тестування працівників керівного складу органів юстиції", - заявив Петренко.Міністр зазначив, що тестування буде передбачати аналіз лідерських якостей, лояльності і професійних якостей.

Разом з тим, Петренко зазначив, що з наступного тижня почнуться аналогічні публічні конкурси на зайняття посад в органи юстиції на рівні області.

Читайте також: Яценюк і Петренко пройшли люстраційну перевірку


Міністр підкреслив, що Мін'юст не мав відношення до формування тестів та процедуру їх проведення, що забезпечить максимальну ефективність оцінки професійних якостей кандидатів.

Нагадаємо, раніше заступник міністра юстиції України Гія Гецадзе виключив великі скорочення кадрів у сфері української юстиції.