Суспільство
20 лютого 2018
Небесна Сотня віддала життя за кращу країну: США закликали українську владу виконати обіцянки Майдану
За останні чотири роки Україна зробила важливі кроки, але попереду ще багато роботи, щоб виконати обіцянки Майдану і розблокувати потенціал України.
news-image
Держдепартамент США вшанував пам'ять загиблих учасників Революції Гідності та закликав українську владу продовжити реформи, на які заслуговує суспільство.  Про це йдеться в офіційній заяві американського Державного департаменту, пише «Є!» з посиланням на Еспресо.

У відомстві нагадали, що чотири роки тому українці з усіх верств суспільства і всіх регіонів країни об'єдналися на Майдані, щоб вимагати від свого уряду визнання вибору громадян, а саме - приєднання до Європи.

"Десятки українців - "Небесна Сотня" - віддали своє життя на Майдані за мрію про кращу Україну. США будуть і надалі підтримувати Україну у часи, коли вона стикається з триваючою російською агресією, в результаті якої загинуло понад 10 тисяч людей і понад 1,6 млн українців стали вимушеними переселенцями", - наголошується у заяві.

У Держдепі вказали на те, що за останні чотири роки Україна зробила важливі кроки, але попереду ще багато роботи, щоб виконати обіцянки Майдану і розблокувати потенціал України.

"США закликають лідерів України подвоїти свої зусилля щодо втілення глибоких, всеосяжних і своєчасних реформ, необхідних для створення стабільної, демократичної, процвітаючої і вільної країни, на яку заслуговують українці", - зауважили у відомстві.

У заяві додали, що пишаються тим, що працюють з народом України для вшанування жертв, зроблених чотири роки тому для європейського вибору України.

Читайте також:Сьогодні - День Героїв Небесної Сотні