Події
20 лютого 2018
Омелян розповів, коли почнуться роботи з будівництва об'їзної бетонної дороги навколо Житомира
За рахунок коштів державного бюджету планується будівництво бетонних доріг у Полтавській області, а також у Миколаївській області.
news-image

У квітні цього року почнуться роботи з будівництва об`їзної бетонної дороги навколо міста Житомира, а також за рахунок коштів державного бюджету планується будівництво бетонних доріг у Полтавській і Миколаївській областях. Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян під час брифінгу за результатами зустрічі з генеральним директором з питань мобільності і транспорту Європейської комісії Хенріком Хололеєм у рамках транспортного діалогу Україна-ЄС. 

”Минулого року було проведено перший тендер на ”бетонку” об`їзну навколо міста Житомира. Виграла китайська компанія. Орієнтовно з квітня вони приступають до робіт, зараз узгоджуємо всі формальності”, - сказав він.


Інформує «Є!», з посиланням на УНІАН.

За словами міністра, за рахунок коштів державного бюджету планується будівництво бетонних доріг у Полтавській області, а також у Миколаївській області, яка є одним із аутсайдерів в Україні за якістю доріг. 

”Це для нас нова технологія, тому нам необхідно провести велику роботу, щоб зробити це якісно, тому що бетонні дороги переробляти не вдасться: якщо вони будуть укладені з порушенням технологічних процедур, то це буде потім великий головний біль для всіх. Я сподіваюся, що цього року ми почнемо. На окремих ділянках відпрацюємо технологію, зрозуміємо, які компанії є на ринку, і потенційно готові вийти для того, щоб давати якісний продукт, і я сподіваюся, що наступного року зможемо більш масово працювати, особливо в південній частини України, з бетонними дорогами”, - сказав Омелян.
Читайте також: Батьки та вчителі з двох сіл Хмельниччини рухалися пішохідним переходом і зупинили рух транспорту через закриття шкіл
Читайте також: Частину стіни Кам'янець-Подільської фортеці розбирають через обвал