Події
21 березня 2018
Український телеканал покарав режисера, який показав карту України без Криму
В ефірі випуску проекту "Холостяк" вийшла карта України без окупованого півострова Крим.
news-image
"Телеканал СТБ завершив службове розслідування щодо неприпустимого інциденту з картою України, на якій не було півострова Крим (випуск проекту "Холостяк" від 16.03.2018)", – про це повідомляє прес-служба телеканалу в Facebook, пише 24 канал.

Інформує «Є!», з посиланням на expres.ua.

 Телеканал СТБ звільнив режисера монтажу, через помилку якого в ефірі випуску проекту "Холостяк" вийшла карта України без окупованого півострова Крим. Як виявилося, він використав графічний шаблон для карти з міжнародного стоку та не звернув уваги на відсутність Криму. 

"Режисер монтажу повністю усвідомлює, що наслідки його помилки призвели до ситуації, коли в ефірі телеканалу з'явилася карта України, обриси якої суперечать позиції СТБ щодо державних кордонів нашої країни і статусу півострова Крим як невід'ємної частини України", – йдеться у заяві СТБ.

Тому, телеканал припинив співпрацю з режисером монтажу проекту "Холостяк". 

"СТБ приносить свої вибачення за неприпустиму помилку, яка сталася у програмі Холостяк. Звертаємо увагу наших глядачів, що дане зображення є неприємною для нас технічною помилкою та ні в якому разі не є офіційною позицією каналу СТБ щодо державних кордонів України, бо Крим – це Україна!" – наголосили у медіа.
Читайте також: Під Кабміном затримали 7 мітингувальників за бійку з силовиками