новини

НАЗК ухвалило: керівники неурядових антикорупційних організацій мають подати е-декларації

У рішенні йдеться, що подати декларації мають лише антикорупційні активісти.

Серед громадськості подати декларації мають лише керівники антикорупційних організацій, які отримують гранти. Це випливає з роз'яснення Нацагенства з запобігання корупції, яке відомство ухвалило 29 березня 2018 року.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК, передає «Є!».

У рішенні йдеться, що подати декларації мають лише антикорупційні активісти, які підпадають під всі 5 критеріїв закону. Влітку 2017 року НАЗК видали роз'яснення про те, що звітувати про статки мають антикорупціонери, які підпадають хоча б під 1 з критеріїв. Мовляв, навіть, якщо ти запитуєш в державного органу інформацію про використання бюджетних коштів. Однак тепер думку змінили.

На жаль, Верховна Рада не підтримала зміни до Закону України «Про запобігання корупції» щодо відміни обов’язку подання е-декларацій представниками громадськості до кінця чергового етапу декларування...Так, суб’єктами декларування відповідно до статті 45 Закону є фізичні особи, які одночасно відповідають всім складовим ознакам, передбаченим пунктом 5 частини першої статті 3 Закону, – повідомили у НАЗК.

30 березня 2018, 00:38

 

Loading...

До теми

Авторизація