Події
1 квітня 2018
Від 2 квітня і до кінця травня в Україні триватиме весняний призов
Призовні комісії всіх рівнів розпочнуть свою роботу з 2 квітня та завершать її 31 травня.
news-image

Від 2 квітня і до кінця травня в Україні триватиме весняний призов.

Кабмін затвердив кількість строковиків для весняного призову на строкову військову службу, інформує «Є!», з посиланням на ТСН.

Про це заявив начальник Головного управління персоналу – заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України Артур Артеменко.

Згідно з рішення уряду, у квітні-травні до Збройних сил та інших військових формувань України для проходження строкової військової служби буде відправлено 15 190 осіб. Із них до ЗСУ - 8990 осіб, Державної спеціальної служби транспорту - 1000 осіб, Держприкордонслужби - 1200 осіб, Нацгвардії - 4000 осіб.

«Призовні комісії всіх рівнів розпочнуть свою роботу з 2 квітня та завершать її 31 травня. 61,6 млн грн обсягів видатків на призов планується перерахувати до 6 квітня в усі комісії», — сказав Артеменко.

Порошенко підписав указ про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році.

В указі визначено на 2018 рік такі строки проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу: квітень – травень та жовтень – листопад. 

Читайте також: На Харківщині воїнам 92-ї окремої механізованої бригади подарували вантажівку