Суспільство
3 квітня 2018
Сущенко передав з російської в’язниці ще два малюнки, які виконав лушпинням цибулі і чаєм (фото)
У Москві український журналіст Роман Сущенко надіслав два нові малюнки із СІЗО «Лефортово».
news-image

Незаконно заарештований у Москві український журналіст Роман Сущенко надіслав два нові малюнки із СІЗО «Лефортово».

Про це повідомила його дочка Юлія Сущенко, передає Укрінформ, пише «Є!».

«Сьогодні отримала чотири листи від батька. Датовані вони серпнем, вереснем та груднем 2017 року. Приємно здивували два нові малюнки. Цього разу батько нас «переніс» до передмістя італійського міста Парма та маяка Ар-Мен у французькій Бретані. Дуже атмосферно», – розповіла вона.

Як зазначив Роман Сущенко на зворотньому боці зображення маяка, його побудували на рифі острова Іль-де-Сен на скелі Ар-Мен під час відливу. Через його ізольованість будівництво маяка розтягнулося на 14 років. Цей маяк моряки називають «Пекло Пекельне».

Обидва малюнки виконані на папері формату А4 за допомогою кулькових ручок, олівця, чаю та лушпиння цибулі.

Загалом від власкора Укрінформу надійшло вже вісім малюнків. До цього він зобразив весняний пейзаж, вид на Париж та місто Сен-Мало, швейцарське місто Женеву та італійське Перуджу, а також пейзаж української місцевості – річки Рось.

Як відомо, власного кореспондента Укрінформу у Франції Романа Сущенка, порушуючи міжнародні правила, затримали 30 вересня 2016 року в Москві, куди він прибув з приватною поїздкою.

7 жовтня йому висунули звинувачення у «шпигунстві». У ФСБ Росії заявили, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. В ГУР Міноборони це спростували.

Мосміськсуд продовжив арешт Сущенка до 16 вересня.