Суспільство
19 квітня 2018
В «Укрпошті» заявили, що українці зможуть розраховуватися картками в їхніх відділеннях
В "Укрпошті" тепер можливо отримувати готівку з платіжних карток.
news-image
"Укрпошта" зможе здійснювати обслуговування клієнтів із використанням платіжних карток. Про це повідомляє прес-служба держкомпанії, передає «Є!».

Послуга стане доступною завдяки тому, що Національний банк видав "Укрпошті" ліцензію на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків.

Нацбанк також зареєстрував угоди про участь "Укрпошти" в міжнародних платіжних системах VISA та MasterCard і почав процедуру вступу компанії в Національну платіжну систему "Український платіжний простір".

Виконувач обов'язків генерального директора "Укрпошти" Ігор Смілянський повідомив, що послуга стане доступною найближчим часом.

Розрахуватись у відділеннях можна буде через платіжні термінали "Укрпошти", або ж на інтернет-сайті, чи в нашому мобільному застосунку. Також в "Укрпошті" тепер можливо отримувати готівку з платіжних карток. Такі операції будуть здійснюватися без посередництва банку-еквайєра, що дозволить знизити собівартість їх проведення, – сказав він.

"Укрпошта" налічує 11,8 тис. відділень на всій території країни. У компанії працює 85,5 тис. співробітників (із них майже 37 тис. – листоноші).