новини

Kozak System записали потужний гімн українським воїнам (відео)

Рок-гурт Kozak System презентували кліп на пісню-гімн, присвячений 10-ї окремої гірсько-штурмовій бригаді Едельвейси.

Українські рокери присвятили трек бійцям 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади У вівторок, 8 травня, відома українська рок-гурт Kozak System презентувала кліп на пісню-гімн, присвячений 10-ї окремої гірсько-штурмовій бригаді "Едельвейси", повідомляє «Є!» з посиланням на РБК.

Написати пісню про тих і для тих, хто воює в гірських бригадах, виникла у командира взводу Гліба Бабича. 

"Текст та мелодія були зі мною поряд постійно, але вона мала "визріти". Це визрівання відбулося буквально за один день, я записав демо пісні та раптом з’ясувалося, що один з моїх побратимів вчився в одному класі із Сашком Положинським, лідером гурту "Тартак". Ми звернутися до нього, а Сашко одразу ж відповів: "Цю пісню мають записати саме Kozak System, вона абсолютно в їх стилі!". Одного вечора я передав демо пісні Kozak System, вони одразу ж зі мною зв’язалися, а на ранок наступного дня я вже був у Києві на студії. За один день ми закінчили запис пісні. Я очікував гарного результату, але те, що вийшло перевершило мої найсміливіші очікування", - сказав Гліб.

Відзначимо, що "Едельвейси", про які йдеться в пісні, і є тією самою 10 ОГШБр, в якій служить вже кілька років Гліб Бабич. Справа в тому, що в символіці майже всіх європейських гірських підрозділів присутній едельвейс - це природно, адже це високогірна непокірна квітка, яка росте на каменях в горах. 

"Це - наша війна і ми разом з військовими також воюємо, просто на своєму, культурному фронті", - коментує трек фронтмен Kozak System Іван Леньо.

Додамо, що це не перший випадок, коли Kozak System беруться за створення пісень військово-патріотичних пісень: окрім символу Майдану "Брат за брата", "Повертайся живим" із сестрами Тельнюк, "Реквієма" на слова Дмитра Лазуткіна, фронтмен гурту Іван Леньо брав участь в записі Маршу Нової Армії "Зродились ми" разом з Олегом Скрипкою, Тарасом Чубаєм, Фаготом, Сашком Положинським та іншими українськими музикантами. 

 

Читайте також:Обмеження для України на використання Javelin можуть зняти у будь-який момент – Тука

8 травня 2018, 15:08

 

Loading...

До теми

Авторизація