новини

В Європарламенті відбулася акція з вимогою звільнити українця Олега Сенцова

Учасниками заходу стали європарламентарії, представники Постійного представництва України при РЄ та українці, які працюють в євроустановах у Страсбурзі.

Флеш-моб на підтримку українського режисера Олега Сенцова, який оголосив голодування у російській в’язниці, організували у Європарламенті. Учасниками заходу стали європарламентарії, представники Постійного представництва України при РЄ та українці, які працюють в євроустановах у Страсбурзі.

Інформує «Є!», з посиланням на 24tv.ua.

Зазначається, що проведення флеш-мобу в Європарламенті під час сесії у Страсбургу ініціював європейський парламентарій з Литви, голова групи Європейського парламенту "Друзі Європейської України" Петрас Ауштревічюс.

"Наслідком російської анексії в Криму, окупації Донбасу є те, що багато українців були ув'язнені та переправлені до Росії. І ми нараховуємо десятки таких людей. І Олег Сенцов – один з тих, хто знаходиться у в'язниці у такому віддаленому місці Сибіру, як Ямал. Він оголосив голодування. Стан його здоров'я не є задовільним. Слід звернути увагу на це, щоб світ відреагував на цей нелюдський акт та вимагати його звільнення", – розповів Петрас Ауштревічюс.

Читайте також: У Сенцова випадають зуби через голодування

31 травня 2018, 18:59

 

Loading...

До теми

Авторизація