Політика
5 січня 2019
Завдяки Порошенко відновлена історична справедливість, - експерт
Отримання Томосу - одне з найважливіших досягнень України за останні кілька років.
news-image

Завдяки активній роботі президента Порошенко буде відновлена історична справедливість і Україна отримає незалежну православну церкву. Таку заяву на своїй сторінці в Facebook зробив політичний експерт Олексій Голобуцький, інформує «Є!».

«Настав історичний день для всієї України! Сьогодні Вселенський патріарх Варфоломій підписав Томос про автокефалію, а вже завтра його урочисто передадуть предстоятелю Епифанию. Нарешті, через кілька століть, історична справедливість відновлена, і Україна отримала повну і остаточну незалежність від Москви і її російсько-ефесбешний церкви », - зазначив блогер.


 
На його думку, незважаючи на активну критику і безліч "фейків" в соціальних мережах, отримання Томосу - одне з найважливіших досягнень України за останні кілька років.

«Це результат, який дійсно всіх вражає! Як то кажуть, собаки гавкають - караван іде. І хто б що не говорив, отримання Томосу - це те саме подія, яка об'єднує мільйони людей і дає їм упевненість у завтрашніх перспективи України », - вважає експерт.

 
Крім того, за словами Голобуцького, крім релігійних мотивів, отримання автокефалії - це ще й політична перемога Порошенко. Створення незалежної церкви, впевнений Олексій Голобуцький, позбавило Росію одного з найбільш дієвих інструментів пропаганди ідей «русского мира» в Україні.

«Священики, які десятиліттями промивали мізки своєї пастви розповідями про «встає з колін Росії» і «кровожерливих бандерівців», нарешті позбавлені абсолютної влади в нашій країні. Українці давно заслужили нову незалежну українську, і найголовніше - патріотичну православну церкву. І це одне з найбільших досягнень чинного президента, яким він назавжди вписав себе в історію України », - підсумував Олексій Голобуцький.
Читайте також: Порошенко: Росія мертвою хваткою вчепилася у свою церковну мережу в Україні