Політика
21 лютого 2019
Рабінович: Тиск влади на мене і на канал «112 Україна» - яскрава ознака фашизму
Нацрада призначила позапланову перевірку каналу.
news-image

Влада хоче закрити програму «Хто кому Рабінович» народного депутата, голови партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадима Рабіновича через критику фашизму. Про це політик заявив в ефірі каналу «112 Україна», коментуючи позапланову перевірку, яку призначив Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України через висловлювання парламентаря на адресу українського публіциста Дмитра Донцова, передає «Є!»

«Влада починає сходити з розуму, чіпляючись за слова, і це ніяким іншим словом, окрім як марення, не назвеш. Ця влада намагається закрити телеканали з виступаючими на них людьми за те, що вони говорять правду. В даному випадку влада хоче заподіяти шкоду телеканалу і закрити мою авторську програму «Хто кому Рабінович», яка виходить на «112 Україна», - заявив парламентарій.

За його словами, Нацрада має претензії до заяв з приводу українського публіциста Донцова.

«У Нацраді причепилися до моїх слів про Донцова і тому, що цьому «видатному діячеві» хочуть встановити меморіальну дошку прямо на Хрещатику. Люди нічого не знають про цю людину, тому я зобов'язаний трохи про нього розповісти: за часів Другої світової війни Донцов сидів в Берліні і консультував Гітлера. Крім того, саме Донцов є основоположником так званого «інтегрального націоналізму», - підкреслив народний депутат.

Політик упевнений, що в демократичній країні будь-яка людина може висловлювати свою думку.

«Згідно із законом я можу говорити все, що захочу. Що стосується перевірок ... ну, нехай ще 20 перевірок призначать. Я ж, у свою чергу, подам в суд на Нацраду в найближчі дні за неправомірні дії. Сьогодні Україна на порозі виборів. І влада, яка знаходиться в революційному екстазі, всіма правдами і неправдами намагається закрити рота всім тим, хто несе людям правду. Влада намагається нав'язати всім нам єдине «лебедине озеро», - зазначив Вадим Рабінович.

Глава «Опозиційної платформи - За життя» також пояснив, яку мету насправді переслідує Нацрада, призначаючи такі перевірки.

«Їх мета - залякати і змусити канал подавати інформацію так, як це хоче Банкова. Це що стосується телеканалу «112 Україна». Що стосується мене ... Ви знаєте, що на вашому каналі йде моя програма «Хто кому Рабінович» - вона є однією з найбільш рейтингових в Україні. Програма політична, вона розповідає правду про те, що сьогодні відбувається в Україні, у владі. Я прекрасно знаю реакцію цих людей на інформацію, яка звучить в прямому ефірі - вони хочуть бачити себе лише геніями, а тут не виходить!» - обурився політик.

У зв'язку з цим він звернувся до українців із закликом дивитися тільки чесні телеканали і не вірити владі.

«Дорогі друзі, давайте будемо пильними, і дамо правильну відповідь на всю цю вакханалію, яку творить влада. По-перше, давайте більше дивитися розумні канали, в тому числі «112 Україна», а, по-друге, не вірити владі взагалі! Якщо таке творять сьогодні - це означає одне: настає фашизм, і рішення Нацради - яскрава ознака фашизму, тому що в даному випадку фашисти захищають фашистів. Я ж обіцяю, незважаючи ні на що, продовжувати нести правду людям. Нам рот ніхто не заткне!»- резюмував Вадим Рабінович.