новини

Канада виділяє $ 25 мільйонів на підтримку вільних виборів в Україні

Христя Фріланд наголосила на необхідності допомогти Україні, щоб президентська виборча компанія відбулась без “згубного зовнішнього втручання”.

Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд наголосила на необхідності допомогти Україні, щоб президентська виборча компанія відбулась без “згубного зовнішнього втручання”. Про це пише «Є!» з посиланням на Вкурсі.

Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд заявила, що її країна виділяє $ 25 млн на підтримку вільних виборів в Україні. Про це вона сказала під час панельної дискусії “Україна 2019 – вибір майбутнього” на полях Мюнхенської конференції з питань безпеки. 

За словами Фріланд, найважливіше – допомогти Україні забезпечити вільні і справедливі вибори, і без “згубного зовнішнього втручання”. 

“І це є великим зовнішньополітичним пріоритетом для Канади. Ми виділяємо млн на підтримку українських виборів”, – наголосила вона.

Також глава МЗС сказала, що цього тижня до України прибули 50 канадських спостерігачів для проведення моніторингу президентських виборів, вони перебуватимуть в Україні до дня голосування. 

“Ще більше 100 канадців прибудуть безпосередньо на день виборів”, – додала вона.

 Також Фріланд повідомила, що Канада допомагає Україні у боротьбі з дезінформацією. 

“І я скажу, що лише українці повинні обирати, хто керуватиме Україною. І це правильно. Але ми, як друзі України, можемо допомогти українцям провести вільні і справедливі вибори без зовнішнього втручання. І також після цього голосування ми можемо допомогти українцям довести світу і довести тим, хто може говорити протилежне, що Україна дійсно є демократією, і що вибори були вільними і справедливими”, – наголосила Фріланд.

Окремо вона заявила, що як в Україні, так і серед іноземних друзів України спостерігається глибоке розчарування, що реформи поки не стали успішними.

Читайте також:МВС України запускає онлайн-сервіс «Вибори-2019»

26 лютого 2019, 12:11

 

Loading...

До теми

Авторизація