Суспільство
19 березня 2019
Голова Warner Bros. пішов у відставку через звинувачення в сексуальних домаганнях
Адвокати заперечують звинувачення.
news-image

Генеральний директор Warner Bros. 54-річний Кевін Цудзихара пішов у відставку після звинувачень у сексуальних домаганнях. Про це повідомляє AP, передає «Є!» із посиланням на 112.ua 

На початку березня Hollywood Reporter опублікував статтю про те, що в 2013 році у Цудзихари був сексуальний зв'язок з 21-річною актрисою Шарлоттою Кірк. З листування, опублікованій виданням, випливало, що в обмін на зв'язок менеджер обіцяв дати їй роль.

Адвокати Цудзихари заперечують звинувачення і стверджують, що "він не брав безпосередньої участі в найманні цієї актриси".

Шарлотта знялася в двох епізодичних ролях фільмів Warner Bros. "В активному пошуку" і "8 подруг Оушена". Сама вона заявляла, що у неї немає жодних претензій до Цудзихари і що "він їй нічого не обіцяв".

Також WarnerMedia, материнська компанія студії, заявила, що проведе власне внутрішнє розслідування спільно з юридичною фірмою.

"Тепер студія почне пошук нового керівника, оскільки вона також готується запустити новий проект, розроблений для конкуренції з Netflix", - йдеться в повідомленні
Читайте також: Посла Ватикану у Франції підозрюють у домаганнях