Суспільство
17 лютого 2015
Чергові призови на строкову службу в Україні пройдуть в квітні - травні та жовтні - листопаді
Звільнення у запас передбачено на квітень - травень 2015 року
news-image

Чергові призови на строкову службу в Україні пройдуть в квітні - травні та жовтні - листопаді поточного року. Про це йдеться в Указі "Про терміни проведення чергових призовів та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році", підписаному президентом Петром Порошенко.

Про це пише Є | Єдність.інфо з посиланням на сайт глави держави.

"Згідно з документом, в 2015 році чергові призови громадян України на строкову військову службу пройдуть у квітні - травні та жовтні - листопаді", - йдеться в повідомленні.

На строкову військову службу призвуть придатних за станом здоров'я громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Кабінету Міністрів України доручено визначити чисельність громадян, які підлягають призову на строкову військову службу, а також обсяги видатків для проведення чергових призовів у 2015 році.

Крім цього, Указ передбачає звільнення у квітні - травні 2015 в запас із Збройних Сил України, інших військових формувань України, Державної спеціальної служби транспорту військовослужбовців, які вислужили встановлені строки строкової військової служби.