новини

Рабінович: Потрібно побудувати нормальні відносини з усіма сусідами і заробляти на цьому (відео)

Україна, як позаблокова держава на стику Сходу і Заходу, може заробляти мільярди, але для цього потрібно побудувати нормальні відносини з усіма сусідами.

Україна, як позаблокова держава на стику Сходу і Заходу, може заробляти мільярди, але для цього потрібно побудувати нормальні відносини з усіма сусідами. Таку заяву в ефірі програми «Вечірній прайм» на телеканалі «112 Україна» зробив народний депутат і глава партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович, пише «Є!».«Хто з сусідів Украіни залишився нашим другом? Так не можна жити в сучасному суспільстві. Навіщо нас сварять з усіма? У нас є проблеми з Росією - давайте будемо їх долати. Якщо ми не можемо воювати - потрібно сісти за стіл переговорів. Давайте сядемо і поговоримо про те, що ми можемо зробити», - запропонував парламентарій.

Він також додав, що часто чує від «патріотично налаштованих» громадян сепаратистські заклики «відгородитися парканом» від Криму і Донбасу.

«Що я чую від патріотів: давайте відгородимося від них парканом. Це не ви збирали України, щоб її частинами раздавати! Найголовніше питання: чий Крим? Відповідаю вам: а хто заробив на здачу Криму? Ось можу я спочатку задати це питання? Я читаю протоколи засідання РНБО (за березень 2014 року, - ред.) і бачу в них «зраду» абсолютну. Цілеспрямовану, договірну здачу Криму, без єдиного пострілу. Чому це питання ніхто не ставить? Зараз вони кричать: давайте віддамо Донецьк і Луганськ. Ну і що це? Чому їх не залучають за сепаратизм за такі заяви? Що це за політика подвійних стандартів?», - обурився політик.

Він також додав, що нинішня влада останні п'ять років займалася тільки поділом українців і вибудовуванням корупційних схем.

«У будь-якому місті запитаєте будь-якого українця - вам скажуть, що нинішня влада нічого не будує, нічого не робить, вони крадуть в таких масштабах, яких ще не було ... Вони живуть так, ніби їм не потрібна завтрашня Україна. Ну і навіщо вони тоді нам потрібні? Навіщо вони нам потрібні в цій завтрашній України?», - підсумував Вадим Рабінович.

Читайте також:Україна посіла 1 місце у світі за рівнем недовіри до влади

21 березня 2019, 14:56

 

Loading...

До теми

Авторизація