26 березня 2019
Україна вирвала перемогу у Люксембургу та очолила свою групу відбору на Євро-2020
Перемогу підопічним Андрія Шевченка вдалося здобути на доданих до основного часу матчу хвилинах завдяки автоголу півзахисника збірної Люксембургу Жерсона Родрігеса.

Збірна України з футболу на виїзді вирвала перемогу у Люксембургу з рахунком 2: 1 в матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи 2020 року. Про це пише «Є!» з посиланням на Інтерфакс.

На 34-й хвилині рахунок у матчі, який проходив у Люксембурзі, відкрив нападник господарів поля Давид Тюрпель. На 40-й хвилині київський динамівець Віктор Циганков вирівняв результат.

В іншому матчі в цій групі Португалія зіграла на своєму полі внічию 1: 1 з командою Сербії.

Після двох турів у групі В Україні йде на першому місці з 4 набраними очками, Люксембург набрав 3 очки, Португалія - 2 очка. У Сербії та Литви, які зіграли поки по одному матчу, 1 і 0 очок відповідно.