Світ
2 квітня 2019
У Швеції голий поліцейський заарештував злочинця під час відпочинку в сауні
Офіцер, який на той момент не був при виконанні службових обов’язків, відпочивав у сауні, коли виявив, що там же перебуває один із відомих поліції злочинців.
news-image

У Швеції поліцейський здійснив арешт злочинця, що перебував у розшуку, під час відпочинку в сауні.

Про це повідомляє «Є!» з посиланням на "Європейська правда".

Як розповіли про курйоз у поліції, незвичайний арешт відбувся у передмісті Стокгольма Рінкебі. За словами прес-секретаря поліції Каріни Скагерлінд, офіцер, який на той момент не був при виконанні службових обов’язків, відпочивав у сауні, коли виявив, що там же перебуває один із відомих поліції злочинців.

Злочинець-утікач, окрім інших злочинів, ухилявся від тюремного ув'язнення за напад при обтяжуючих обставинах, тому арешт був доволі небезпечним.

За словами Скагерлінд, упізнавши зовмисника, "голий поліцейський спокійно сказав йому, що він повинен вважати себе заарештованим".

Речниця повідомила, що офіцер зателефонував колегам, аби вони забрали втікача, додавши, що "арешт був позбавлений драматизму, а злочинець не намагався втекти".

"Ми всюди. Навіть якщо ви не бачите, ми тут", - написала поліція у Facebook після інциденту, натякаючи на слабку видимість у сауні.

Читайте також:У Грузії пластикові пакети опинилися поза законом