Політика
5 квітня 2019
Порошенко зробив заяву про дебати із Зеленським
Петро Порошенко повідомив про своє бачення дебатів з кандидатом в президенти Володимиром Зеленським перед другим туром президентських виборів.
news-image

Кандидат в президенти та чинний глава держави Петро Порошенко повідомив про своє бачення дебатів з кандидатом в президенти Володимиром Зеленським перед другим туром президентських виборів, яке полягає у проведенні дебатів у три етапи на теми безпеки та оборони, зовнішньої політики та захисту конституційних прав і свобод українських громадян, пише «Є!» з посиланням на УНІАН.

Про це Порошенко заявив після здачі необхідних аналізів на вміст в організмі наркотичних речовин та алкоголю в медичному центрі НСК «Олімпійський».

«Я твердо переконаний, що він набереться мужності, доїде сюди (до НСК «Олімпійський» – УНІАН) і дебати відбудуться, тим більше, що це є вимога українського закону», - зазначив він.

Порошенко вважає, що «було б добре, якби дебати відбулись у кілька етапів. Дебати про позицію щодо ключового повноваження як верховного головнокомандувача, щодо програми зміцнення оборони та безпеки.

Другий етап – дебати щодо зовнішньої політики.

Третій етап – із захисту конституційних прав і свобод українських громадян». 

Читайте також:Експерт: Кандидати у президенти мають гарантувати незмінність військової політики