Політика
6 квітня 2019
Журналісти довели зв'язок Зеленського з засновником Євролабу (документи)
Саме в лабораторії «Євролаб» Володимир Зеленський здавав аналізи які пізніше виявилися фальсифікованими.
news-image

Активістам вдалося з'ясувати, що кандидат в президенти України Володимир Зеленський і засновник лабораторії «Євролаб» Андрій Пальчевський є партнерами. Розслідування було опубліковано в Facebook, інформує «Є!».

«Вишенька на торті - Володимир Зеленський і власник «Євролаб» Андрій Пальчевський - не просто давні друзі, а ще й бізнес-партнери», - повідомили активісти.

Їм вдалося з'ясувати, що керівник ТОВ «Про життя з Андрієм Пальчевський» Борис Шефір є також продюсером серіалу «Слуга народу». До речі, ідея серіалу також належить Шефір та Зеленському.
Саме ТОВ «Про життя з Андрієм Пальчевський» є спільною точною зіткнення бізнесмена і кандидата в президенти. І справа не тільки в Шефір, а й в тому, що засновниками компанії за документами проходять Пальчевський і та сама кіпрська компанія Green Family LTD, яка є со-засновником студії «Квартал 95».

Світлина від Баба і кіт.


Відзначимо, саме в лабораторії «Євролаб» Володимир Зеленський здавав аналізи які пізніше виявилися фальсифікованими.

«Що там з жартами про те, що довідку дружина видасть? Та й ту коряву », - резюмували активісти.


Нагадаємо, раніше медичний працівник повідомила про те, що помилки при реєстрації біоматеріалу Зеленського статися не могло і кандидат очевидно опублікував підтасований результат.

Читайте також: На Суспільному обіцяють влаштувати «м'ясорубку» учасникам дебатів