Політика
9 квітня 2019
Мураєв очолив рейтинг політиків, які втратили довіру виборців, - ЗМІ
Кандидати в президенти Євген Мураєв, Анатолій Гриценко та Юрій Тимошенко увійшли в ТОП-3 політиків, які втратили довіру після першого туру виборів.
news-image

Кандидати в президенти Євген Мураєв, Анатолій Гриценко та Юрій Тимошенко увійшли в ТОП-3 політиків, які втратили довіру після першого туру виборів. Таку інформацію оприлюднило видання Bigmir) net, пише «Є!».

«Громадська організація «Соціальний центр побудови майбутнього» провела інтернет-дослідження і з'ясувала, хто з політиків втратив довіру українців.Так, згідно з цими даними, в ТОП-3 політиків, які втратили довіру українців, увійшли Євген Мураєв, Анатолій Гриценко та Юрій Тимошенко», - пише видання.

Євген Мураєв зайняв перше місце в цьому рейтингу, оскільки за час виборчої кампанії кілька разів виявляв себе не з кращого боку.

«Цей учасник передвиборчої гонки почав шокувати виборців ще в минулому році, коли заявив, що покидає партію Рабіновича і створює свій власний політичний проект. Коли з'ясувалося, що Євген відвідував Банкову напередодні заяви про відхід з «За життя», стало зрозуміло - він продав інтереси всієї опозиції і перейшов «під крило» СБУ», - зазначає Bigmir) net.

У статті також йдеться про те, що Мураєв вирішив не зупинятися на досягнутому і провернув ще кілька сумнівних заходів.

«Але і цього лідеру «Наших» було мало, і він зробив хід конем - знявся з виборів на користь кандидата від «Оппоблока» Олександра Вілкула. Виборці одразу помітили підступ - рейтинг Мураєва був значно вище. Стало ясно - до зняття кандидатури політика причетні гроші Рината Ахметова. У наявності ще одне зрадництво - продаж інтересів своїх виборців, які після такого остаточно перестали довіряти Мураєву», - повідомили автори.

На другому місці рейтингу політиків, які втратили довіру виборців - Анатолій Гриценко, який розчарував своєю підтримкою одного з кандидатів в президенти у другому турі - Володимира Зеленського.

«Полковник» отримав 6,91% - підтримку 1,3 млн чоловік. Що повинен зробити політик в такій ситуації? Подякувати виборцям і продовжувати працювати. Але Гриценко заявив про те, що він більше не буде балотуватися в президенти. Заяви політика на цьому не закінчилися, він зізнався, що підтримає в другому турі Володимира Зеленського. Очевидно, Гриценко вирішив заради теплого місця в Зе-команді зрадити своїх виборців. Колишній міністр оборони подбав про містечко біля годівниці», - зазначає видання.

На третьому місці опинився нардеп Юрій Тимошенко, який зіграв роль технічного кандидата, щоб відтягнути частину голосів у Юлії Тимошенко.

«Всі учасники цього рейтингу схожі в одному - вони знехтували своїми виборцями заради власної вигоди. Правда, двом з них вже все одно - у виборах вони брати участь більше не будуть. Але ось що буде робити Євген Мураєв, який планує продовжувати політичну кар'єру, - велике питання», - підсумували в Bigmir) net.

Читайте також:Ляшко: Ні я, ні моя команда не підтримуємо жодного кандидата в президенти