Політика
21 червня 2019
Партія «Голос» хоче підвищити депутатам зарплату
Зараз посадовий оклад нардепа складає 10 прожитових мінімумів працездатних осіб, що складає 19 210 гривень до вирахування усіх податків та зборів.
news-image

Партія "Голос" вважає необхідним підвищити заробітну плату народним депутатам.

Про це на зустрічі з журналістами сказала кандидатка у нардепи від партії Аліна Свідерська, пише «Є!» з посиланням на aspi.com.ua.

"Робота депутата дуже вибаглива. І потрібно підіймати заробітну платню, щоб депутати були незалежні від олігархів", — пояснила Свідерська.

Вона додала, що "Голос" ініціюватиме монетизацію заробітної плати депутатів через перерахунок усіх бонусів та компенсацій.

"Зарплата має бути гідна, щоб депутати працювали в інтересах людей", — підкреслив інший кандидат від "Голосу" Роман Супрун.

Нагадаємо, згідно з українським законодавством, посадовий оклад нардепа складає 10 прожитових мінімумів працездатних осіб, що складає 19 210 гривень до вирахування усіх податків та зборів. Оклад народного обранця може збільшуватися, якщо він обіймає керівні посади в парламенті, або комітеті.

Читайте також:«Слуга народу», «Опозиційна Платформа - ЗА ЖИТТЯ» і «Батьківщина» лідирують в рейтингу партій, - опитування