Політика
19 липня 2019
Справжній рейтинг Аграрної партії Поплавського - близько 7%, але його приховують, - Карасьов
Експерт підкреслив, що рейтинг Аграрної партії помітно зріс з приходом в неї нардепа Михайла Поплавського і з підтримкою співака Олега Винника.
news-image

Згідно із закритою соціологією, Аграрна партія Михайла Поплавського набирає до 7% на виборах до Верховної Ради. Про це в коментарі виданню «Апостроф» заявив політичний експерт Вадим Карасьов, пише «Є!».

«Загалом, соціологи вгадують підсумкові рейтинги, по президентським виборам наприклад. Але потрібно відзначити, що це стосується лідерів - перший, другий номер. З незрозумілих причин в опитування іноді одні партії потрапляють, інші - ні, хоча у них є шанс», - вважає Карасьов.

За його словами, приклад таких дивацтв в опитуваннях - це рейтинг Володимира Зеленського на президентських виборах і рейтинг Аграрної партії на парламентських.

«Коли замірювали рейтинг Зеленського до президентських виборів, то виникало питання - чому одні включали в опитування його прізвище, інші - ні. Тому мені було б цікаво побачити в соцопитуванні Аграрну партію. Є версія, що «аграріїв» немає в рейтингах, бо соціологи не доходять до сільського електорату», - зазначив політичний експерт.

Він підкреслив, що рейтинг Аграрної партії помітно зріс з приходом в неї нардепа Михайла Поплавського і з підтримкою співака Олега Винника.

«Коли прийшли Поплавський і Винник, то конкуренти захвилювалися. Адже вибори у нас завжди проходили навесні або восени. А зараз для сільського електорату проводяться концерти на стадіонах. І це вражає. Але в рейтингах чомусь «аграріїв» немає», - висловив здивування Карасьов.

Політолог також повідомив, що, за його даними, рейтинг партії спеціально занижують.

«Більш того, за інсайдерською інформацією, дуже прискіпливо у штабах ставляться до Аграрної партії. Її рейтинг, за дослідженнями, від 5% до 7%. Це цікавий кейс, всі розуміють, що така партія може піднести сюрприз. Тим більше, що там Поплавський і Винник. Одні будуть голосувати за вовчицю, а інші - за орлицю», - резюмував Вадим Карасьов.

Читайте також:Кандидатка від «Слуги народу» заступилася за терористів «ДНР»