Політика
1 серпня 2019
Стало відомо, куди зник Юрій Луценко з дружиною
Подробиці розповів журналіст Сергій Лещенко.
news-image

Розкрито таємницю зникнення генпрокурора Юрія Луценка і його дружини Ірини. Подробиці розповів журналіст Сергій Лещенко. На своїй сторінці в Facebook він передав слова очевидців, пише «Є!» з посиланням на Politeka.

22 липня обов’язки генерального прокурора почав виконувати заступник глави відомства – Дмитро Сторожук. Сам же Юрій Луценко з тієї пори пропав і перестав з’являтися на людях. Ймовірно, він не дочекався навіть результатів виборів і втік подалі від президента Володимира Зеленського, який ще на самому початку терміну зажадав його відставки. Чиновника врятувало лише втручання Верховної Ради, яка проголосувала проти звільнення. 

“Генпрокурор Луценко зник з країни і стрічки новин. Але причина тому – не депресія і через незворотного звільнення, а … відпочинок Луценко. Як кажуть злі язики, Луценко з дружиною були помічені в липні в фешенебельному готелі у французькому містечку Гордий якраз в той день, коли силовики ходили до президента Зеленському на доповідь з розслідування справи Шеремета “, – звернув увагу Сергій Лещенко.

Журналіст припустив, що незабаром посаду Юрія Луценка займе більш гідна людина. А чинному генпрокурору чекають розборки з правоохоронними органами: 

“Сподіваємося, Україна скоро забуде про таке прокурора як про страшний сон, а ось сам Луценко відповідатиме за все скоєне перед законом”.

Раніше прес-секретар Генеральної прокуратури Лариса Сарган заявила, що відразу після парламентських виборів Юрій Луценко екстрено відправився у відпустку. Вона натякнула на деяких ворогів, які загрожують чиновнику.

 

Читайте також:«Я винен»: Порошенко назвав свої помилки на посту президента