Суспільство
7 серпня 2019
«Ходили в SPA і показували, що вони тут відпочивають»: не всі «слуги народу» навчались у Трускавці
Деякі учасники заходу просто відпочивали.
news-image

Частина обраних народних депутатів від партії "Слуга народу" пропускали навчання в Трускавці. Про це "Українській правді" розповів президент Київської школи економіки (KSE) Тимофій Мілованов, передає «Є!»

При цьому він зазначив, що "слуги народу" пропустили навчання, так як вже мали "освіту".

Були люди з експертних груп і люди, які мали західну освіту або навіть працювали або зараз працюють з урядом, мають напрацювання. Їм певні напрямки були не потрібні. Вони ходили на інше", – повідомляв Мілованов.

Але також частина майбутніх парламентаріїв були обурені таким навчанням і пропускали його.

Ось у мене була розмова з одним мажоритарником. Він в перший день сказав: "Що це за фігня? Це дитячий садок". А на сьомий день – у мене навіть є відео, де він розповідає:" Я змінив свою точку зору, це супер все, фантастика, як корисно!", – додав глава KSE.

Мілованов підкреслив, що деякі учасники перестали ходити вже через кілька днів і просто відпочивали в Трускавці.

Були люди, які перші два дні прийшли і більше не приходили. Можемо аналізувати по "домашках". Першу "домашку" здали 80%, другу десь 72%. Так завжди падає. Зараз подивимося, скільки третю здадуть. Я очікую, що ми десь 50-60% сертифікатів видамо з усіх, хто брав участь. Але були люди, які ходили в SPA і показували, що вони, в принципі, тут відпочивають. Такі теж були. Але переважна більшість ходила, відсотків десь то 80", – підсумував він.

Нагадуємо, партія "Слуга народу" провела тренінг для майбутніх народних депутатів в Трускавці.

Читайте також: Арахамія озвучив головних претендентів на пост прем'єр-міністра