новини

У Литві відкрили виставку, присвячену полоненим українським морякам (фото)

Відбувся також благодійний аукціон картин авторства ветеранів АТО/ООС та членів їхніх родин

У Вільнюсі відкрилася виставка на підтримку моряків ВМС України, які перебувають у полоні в Російської Федерації. Про це повідомляє Міністерство закордонних справ України, інформує «Є!».

8 серпня 2019 року посол України у Литовській Республіці Володимир Яценківський, разом із співробітниками посольства, взяв участь у відкритті благодійної виставки картин на підтримку моряків ВМС України, які перебувають у полоні в Р», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, захід був організований Фондом Євгена Коновальця (м.Каунас, Литва) за сприяння литовських та українських волонтерів, Міністерства у справах ветеранів України та посольства України в Литві. 

У відкритті виставки взяли участь відома українська волонтерка Вікторія Христенко, батько одного з полонених моряків Дмитро Ейдер з донькою Габріелою, литовські активісти, представники української громади та ЗМІ. Відвідувачі мали можливість ознайомитись з картинами, які були написані українськими художниками та були присвячені полоненим українським морякам. Відбувся також благодійний аукціон картин авторства ветеранів АТО/ООС та членів їхніх родин, кошти від якого будуть спрямовані на допомогу родинам моряків, які незаконно утримуються в РФ.

Відбувся також благодійний аукціон картин авторства ветеранів АТО/ООС / фото mfa.gov.ua

Читайте також: Собака захоплених на Азові моряків повернулась в Україну: зворушливі фото

10 серпня 2019, 13:59

 

Loading...

До теми

Авторизація